Dom na sprzedaż Stare Załubice

Dom nad Zalewem Zegrzyńskim

Spis treści

Dom nad Zalewem Zegrzyńskim na sprzedaż położony w Starych Załubicach gmina Radzymin.

Ta oferta domu na sprzedaż była dla nas wyzwaniem ze względu na przeciwieństwa, jakie tam napotkaliśmy. Lokalizacja bardzo ciekawa, choć zdecydowanie nie była to najbliższa satelita Warszawy, która służy jako sypialnia. Niewątpliwą atrakcją lokalizacji była przyroda. Praktycznie na granicy z działką, na której stał dom rozpoczynał się piękny, gęsty las. Momentami sprawiał wrażenie jakby składał się ze starodrzewia. To właśnie po całym dniu przebywania w Warszawie osoby o wrażliwych zmysłach mogły poczuć ukojenie w tym otoczeniu jednakowo otwierając się na doznania: wzrokowe, słuchowe jak i węchowe.

Kolejną wartością dodaną był fakt, że w niewielkiej odległości rozpoczynały się powoli wody leniwie tworzące bardzo popularny wśród Warszawiaków Zalew Zegrzyński.

Dom nad Zalewem Zegrzyńskim – takie hasło zawsze pobudza wyobraźnie.

A szczególnie w obecnych czasach gdy jeszcze bardziej doceniamy wolność i swobodne poruszanie się w otoczeniu natury. A jakie atuty posiadał oferowany dom na sprzedaż w skali mikro? Działka, choć w nie najładniejszym kształcie, bo stosunkowo wąskim i długim to jednak był to bardzo ładny ogród z wyznaczoną częścią mieszkalną oraz rekreacyjną. To właśnie ogrody są największym atutem dla osób uciekających z miasta na obrzeża. Choć nie wszystkim na tym zależy i czasami osoby poszukujące domu w okolicach Warszawy potrafią wybrać większą powierzchnię użytkową domu nawet będącego szeregowcem kosztem powierzchni działki. To po jakimś czasie potrafimy spotkać się z opiniami, że jednak jak kupować dom to lepiej wolnostojący.

Zobacz: Dom na sprzedaż nieopodal Zalewu Zegrzyńskiego

Czy ten dom miał jakieś słabe strony? Tak. Nie był z zewnątrz otynkowany i automatycznie wyglądał w oczach osób nieznających technologii budowy jakby był w budowie. Brakowało właśnie tak mało, aby nieruchomość była idealna do prezentowania. I szczególnie w przypadku GOESTE Nieruchomości gdzie dużym atutem agencji nieruchomości jest nacisk na prezentowanie nieruchomości zarówno w internecie jak i na żywo tutaj pierwsze wrażenie zostało zaburzone. Niestety w takich sytuacjach cena musi być zaniżona i to zazwyczaj o większą kwotę niż koszt samego wykończenia. Gdy dodatkowo występuje presja czasu to obniżka ceny jest jeszcze większa. Czasami serce boli, gdy trzeba coś sprzedać troszkę taniej i gdy właściciel nie jest w stanie wykończyć domu pomimo naszej sugestii. Tym bardziej gdy wnętrze jest zadbane i gustownie wkomponowane w całość.

W przypadku omawianego domu na sprzedaż przygotowania do prezentacji oferty trwały 3 tygodnie.

Inni czytali także: Marki – strategia rozwoju miasta

Tyle czasu zajęło nam zorganizowanie home stagingu, zamówienie sesji zdjęciowej o także wykonanie przelotu nad okolicą, którą tak bardzo chcieliśmy podkreślić. Przygotowaną nieruchomość zaczęliśmy promować w nowy dla nas wtedy sposób, ale udało się zainteresować 6 osób do wizytacji, w której wyłoniony został szczęśliwy nowy właściciel. Tak najbardziej lubimy sprzedawać. Pomimo że czasami potrafimy usłyszeć zarzut, że za szybko to poszło to właśnie ta strategia, którą wykonaliśmy prawie perfekcyjnie przyniosła efekt. Znamy przypadki sprzedawania domów latami i staramy się minimalizować takie sytuacje u nas do minimum.

5/5 - (1 głos)
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *