Na sprzedaż działka nad morzem chłopy 1200x675 - Działka budowlana nad morzem w Chłopach blisko Mielna

Działka budowlana nad morzem w Chłopach blisko Mielna

Spis treści

Działki nad morzem na sprzedaż to coś w czym czujemy się dobrze. A jeśli tak się dzieje to idzie za tym także skuteczność. A to właśnie ten czynnik mierzy jakość każdej agencji.

Kolejna nieruchomość, która sama znalazła nas z premedytacją. Pomimo, że znajduje się ponad 400km od naszego biura to jej sprzedaż zlecono właśnie nam. Analiza atrakcyjności nieruchomości trwała dosłownie chwilę po czym podjęliśmy się pośrednictwa w sprzedaży tej nieruchomości gruntowej.

Link do oferty: Działka nad morzem na sprzedaż

Ponieważ pracujemy w modelu na wyłączność to nie mieliśmy problemu z tym, aby zaprezentować dokładną lokalizację działki.

Inni czytali także: Atrakcje na Wyspach Zielonego Przylądka

W zasadzie to nawet dosadnie nam na tym zależało. Ponieważ nie jest to dom czy mieszkanie, które jest zamknięte na klucz – chcieliśmy dać możliwość zapoznania się z przybliżonymi granicami działki oraz okolicą potencjalnym nabywcom we własnym gronie. Niektórzy poszukujący dodatkowo myślą, że jeśli „znajdą nieruchomość samemu” i zlokalizują właściciela to otrzymają lepszą cenę. Ten wariant także został omówiony z właścicielem 🙂

Nieruchomość została dokładnie sfotografowana. Nakręcono także krtótką prezentację okolicy po to, aby osoby nie mieszkające na co dzień w okolicy – mogli się zainteresować. Zrobiliśmy to w ostatnim tygodniu sierpnia 2019r. Właściciel poinformował nas, że chciałby sprzedać działkę do wakacji 2020r.

?c=19203&m=1798929&a=387161&r=&t=html - Działka budowlana nad morzem w Chłopach blisko Mielna

Prezentacje oraz promocję nieruchomości w ogólnodostępnym rynku rozpoczęliśmy dopiero wiosną. Śledziliśmy częstotliwość wyszukiwań takich działek i dopiero, gdy pojawiła się tendencja wzrostowa przy jednoczesnym braku napływu nowych działek – wystartowaliśmy ze swoją ofetą mając ją nagraną jeszcze latem. Przez co prezentowała się na tle jesienno zimowych działek całkiem atrakcyjnie

Strategia ta okazała się strzałem w dziesiątkę. Nieruchomość została nabyta przez pierwszą zainteresowaną osobę w cenie wyższej niż właściciel oczekiwał w pierwszym kontakcie z nami.

Nabyła to osoba z całkiem innej części Polski niż znajduje się nieruchomość. Ponieważ pracujemy na co dzień w Warszawie. To nieruchomości turystyczne prezentujemy bardzo skutecznie. Wynika to z tego, że myślimy jak potencjalni nabywcy, którzy mogą się zachwycić rumiankiem polnym, malowniczym wzgórzem bądź świerszczami dodającymi ambientowego brzmienia naturze. Dodatkowo potrafimy to wyeksponować. Osoby mające to na co dzień mogą w pewien sposób podchodzić do tego z dużą dawką rutyny.

 

Oceń
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *