jaki kolor do łazienki

Jaki kolor do łazienki? TOP 3 inspiracje, które musisz poznać!

Spis treści

Jaki kolor do łazienki? TOP 3 inspiracje, które musisz poznać!

Chcesz odświeżyć łazienkę lub też planujesz jej remont? Z pewnością zastanawiasz się jaki kolor do łazienki wybrać. Wybór jest niezwykle szeroki, ale warto poznać trendy, dzięki którym to pomieszczenie będzie na czasie. Poniżej znajdziesz ciekawe inspiracje, z których z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Pamiętaj, że prócz panujących trendów, modna łazienka musi podobać się także Tobie.

Łazienka w kolorach ziemi.

Z uwagi na fakt, że na nowo chcemy docenić naszą planetę od pewnego czasu panuje moda na kolory ziemi. Możemy postawić zatem na jeden odcień, bądź też do woli łączyć ze sobą beże, brązy, zielenie czy szarości. Daje nam to spore możliwości. Poza tym należy zauważyć, że każda z tych propozycji idealnie będzie łączyła się z klasyczną bielą, która zawsze pojawia się w tym pomieszczeniu. Aranżacja łazienki w tych kolorach zachęca, byśmy wybierali do niej dodatki z naturalnych materiałów. Idealnie sprawdzi się tu zatem drewno, które przoduje w tym zestawieniu. Zaraz po nim często wykorzystujemy szkło czy ceramikę.

Inni czytali także: Pensjonat na sprzedaż – czyli jak sprzedać firmę

Czarna łazienka.

To dość niestandardowe rozwiązanie, które wymaga od nas odwagi. Kiedy jednak nie przemawia do nas łazienka cała w czerni możemy nanieść niewielkie zmiany, które zmienią jej oblicze. I tu również możemy dodać klasyczną biel, która znacząco odmieni ostateczny efekt. W łatwy i szybki sposób możemy stworzyć elegancką łazienkę. Jak tego dokonać? Na białej ścianie idealnie będzie wyglądać czarna bateria czy wanna. Połączenie tych dwóch kolorów sprawi, że nasze wnętrze będzie modne przez wiele sezonów.

Łazienka w błękicie.

Kolor ten najczęściej przychodzi nam na myśl chcąc na nowo zaaranżować to pomieszczenie. Wielu z nas łazienkę traktuje jako swoje domowe SPA. Chcemy się tam zatem zrelaksować, a otaczający nas błękit może nam pomóc się zrelaksować. Tak jak typowe kolory ziemi i w tym przypadku nawiązujemy do natury. Uzupełnieniem tego mogą być dodatki wykonane z drewna, które dopełnią efekt końcowy.

Zobacz naszą ofertę: Dom na sprzedaż Stanisławów Pierwszy

Podsumowując, modna aranżacji łazienki może utrzymać się przez kilka sezonów. Dużą wagę przywiązujemy do otaczającego nas na co dzień świata stąd też możemy być pewni, że kolory ziemi pozostaną z nami na dłużej. Nie możemy jednocześnie zapominać o klasyce jaką stanowi czerń i biel. Tak szeroki wybór kolorów na ścianę sprawia, że każdy z nas znajdzie coś dla siebie.

Oceń
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *