Mieszkanie na sprzedaż ursynów 1200x675 - Mieszkanie na sprzedaż Ursynów - case study

Mieszkanie na sprzedaż Ursynów – case study

Spis treści

Mieszkanie na sprzedaż w Warszawie. Dzielnica Ursynów. Osiedle bezpośrednio graniczące z torem wyścigów konnych. 3 pokojowe z balkonem. Mieszkanie z bardzo ciekawym rozkładem.

Było to kolejne mieszkanie obsługiwane przez nas na tym osiedlu w dość krótkim czasie. Zarówno dosłownie jak i przenośnie mieliśmy je na wyłączność. O ile poprzednie mieszkania sprzedawaliśmy troszkę dłużej tak w tym przypadku za cel ustawiliśmy sobie czas na znalezienie nowego nabywcy max miesiąc czasu. W mieszkaniu było małe dziecko i zależało nam, aby jak najintensywniej wykonać wszelkie działania zarówno jesli chodzi o przygotowanie oferty jak i sam marketing oraz prezentacje. W przypadku gdy w mieszkaniu jest małe dziecko staramy się robić prezentacje jednego dnia tak, aby rodzice mogli w tym czasie być na spacerze nie powodując styczności z dużą ilością obcych osób. I tak tez było tym razem.

Do prezentacji oferty przygotowywaliśmy się około 2 tygodni czasu.

?c=29327&m=1555211&a=387161&r=&t=html - Mieszkanie na sprzedaż Ursynów - case study

Podczas sesji zdjęciowej pracował zespół 4 osobowy, aby jak najszybciej przygotować mieszkanie do zdjęć, którymi zaprezentujemy realne atuty z miejsce codzienności. Mając małe dziecko niełatwo jest utrzymać lokal w estetyce sprzedażowej. Naszym celem było, aby jednak przedstawić mieszkanie tak jak może ono wyglądać bez małego dziecka. I się udało 🙂 Równolegle przygotowaliśmy prezentację wideo, aby zrobić nim pierwszą selekcję, którym może się to mieszkanie nie podobać. Nie zależało nam na ilości prezentacji a na skuteczności. W tym celu właśnie kręcimy nieruchomości na wideo.

Gdy mieliśmy już przygotowaną ofertę rozpoczęliśmy bardzo agresywną promocję – skierowaną na potencjalnie zainteresowanych klientów – udało nam się wygenerować kilkadziesiąt zainteresowanych osób, które zostały podzielone na 2 dni prezentacji.

Najczęstsze obiekcje to obawy hałasu wynikającego z sąsiedztwa z ulicą Puławską. Owszem mieszkanie nie było najcichsze, natomiast było to bardzo kameralne osiedle z dość dużą porcją zieleni przy rynkowej cenie. Nie wszystkim zależy na absolutnie cichym mieszkaniu w Warszawie. I tak też było tym razem. Udało się zaciekawić nieruchomością potencjalnych nabywców, którzy stali się szczęśliwymi posiadaczami swojego nowego mieszkania.

Bardzo ucieszył nas fakt, że strategię, którą założono praktycznie w pełni zrealizowano.

Było to troszeczkę takie działanie specjalne, ale właśnie w takich sytuacjach warto konsultować się z agencją nieruchomości. Ponieważ częstotliwość transakcji mamy dość dużą to z racji samej statystyki przez wiele przypadków przechodziliśmy i sytuacje wyglądające na trudne mogą okazać się nie takimi strasznymi.

Oceń
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *