Mieszkanie na sprzedaż ursynów 1200x675 - Mieszkanie na sprzedaż Ursynów - case study

Mieszkanie na sprzedaż Ursynów – case study

Spis treści

Mieszkanie na sprzedaż w Warszawie. Dzielnica Ursynów. Osiedle bezpośrednio graniczące z torem wyścigów konnych. 3 pokojowe z balkonem. Mieszkanie z bardzo ciekawym rozkładem.

Było to kolejne mieszkanie obsługiwane przez nas na tym osiedlu w dość krótkim czasie. Zarówno dosłownie jak i przenośnie mieliśmy je na wyłączność. O ile poprzednie mieszkania sprzedawaliśmy troszkę dłużej tak w tym przypadku za cel ustawiliśmy sobie czas na znalezienie nowego nabywcy max miesiąc czasu. W mieszkaniu było małe dziecko i zależało nam, aby jak najintensywniej wykonać wszelkie działania zarówno jesli chodzi o przygotowanie oferty jak i sam marketing oraz prezentacje. W przypadku gdy w mieszkaniu jest małe dziecko staramy się robić prezentacje jednego dnia tak, aby rodzice mogli w tym czasie być na spacerze nie powodując styczności z dużą ilością obcych osób. I tak tez było tym razem.

Do prezentacji oferty przygotowywaliśmy się około 2 tygodni czasu.

?c=29327&m=1555211&a=387161&r=&t=html - Mieszkanie na sprzedaż Ursynów - case study

Podczas sesji zdjęciowej pracował zespół 4 osobowy, aby jak najszybciej przygotować mieszkanie do zdjęć, którymi zaprezentujemy realne atuty z miejsce codzienności. Mając małe dziecko niełatwo jest utrzymać lokal w estetyce sprzedażowej. Naszym celem było, aby jednak przedstawić mieszkanie tak jak może ono wyglądać bez małego dziecka. I się udało 🙂 Równolegle przygotowaliśmy prezentację wideo, aby zrobić nim pierwszą selekcję, którym może się to mieszkanie nie podobać. Nie zależało nam na ilości prezentacji a na skuteczności. W tym celu właśnie kręcimy nieruchomości na wideo.

Gdy mieliśmy już przygotowaną ofertę rozpoczęliśmy bardzo agresywną promocję – skierowaną na potencjalnie zainteresowanych klientów – udało nam się wygenerować kilkadziesiąt zainteresowanych osób, które zostały podzielone na 2 dni prezentacji.

Najczęstsze obiekcje to obawy hałasu wynikającego z sąsiedztwa z ulicą Puławską. Owszem mieszkanie nie było najcichsze, natomiast było to bardzo kameralne osiedle z dość dużą porcją zieleni przy rynkowej cenie. Nie wszystkim zależy na absolutnie cichym mieszkaniu w Warszawie. I tak też było tym razem. Udało się zaciekawić nieruchomością potencjalnych nabywców, którzy stali się szczęśliwymi posiadaczami swojego nowego mieszkania.

Bardzo ucieszył nas fakt, że strategię, którą założono praktycznie w pełni zrealizowano.

Było to troszeczkę takie działanie specjalne, ale właśnie w takich sytuacjach warto konsultować się z agencją nieruchomości. Ponieważ częstotliwość transakcji mamy dość dużą to z racji samej statystyki przez wiele przypadków przechodziliśmy i sytuacje wyglądające na trudne mogą okazać się nie takimi strasznymi.

Oceń
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do nas

Facebook

YouTube

Zapisz się na newsletter

Powiązane artykuly