Rum 2 1200x800 - 5 powodów, dla których warto zdecydować się na RUM

5 powodów, dla których warto zdecydować się na RUM

Spis treści

Jako ambasador The Cuba Libre Rum & Cigar House mam to szczęście, że kultura picia rumu nieustannie wzrasta.

Coraz więcej osób zaczyna doceniać ten wyjątkowy napój. Do moich obowiązków należy przygotowywanie cateringu rumu i cygar, które pięknie wzbogaca imprezę firmową bądź prywatną.

Jako miłośnik rumu postaram się być obiektywny i przedstawię 5 powodów, dla których warto zdecydować się na rum:

  • Rum powstaje z pierwszego tłoczenia trzciny cukrowej lub melasy. Zarówno trzcina cukrowa jak i melasa bogate są w zdrowy cukier, wapń oraz magnez. W dzisiejszych czasach stało się bardzo popularne kupowanie produktów ekologicznych. Większość produktów BIO w swoim składzie ma właśnie melasę.
  • Rum oferuje szeroką gamę aromatów i smaków. Nawet w temperaturze pokojowej jego właściwości mogą rozwinąć się do najwyższego poziomu, jaki jest w stanie rum w ogóle zaoferować.
  • Rum tworzy idealne połączenie z cygarem. Obecnie wybór cygar jest bardzo bogaty. Najlepsze cygara produkowane są nie tylko na Kubie, ale również w innych krajach. Ich właściwości i parametry odpowiadają najwyższej jakości. W skład cygar wchodzą tytonie z różnych krajów, dzięki czemu uzyskują one różnorodny smak. Bogaty aromat i smak rumu, a także cygar, oferuje kombinację, która przywodzi niezapomniane doznanie.
  • Rum nie wymaga żadnej obróbki przed wypiciem. Nie ma potrzeby specjalnego przygotowania szkła, aby jego właściwości wyszły na powierzchnię. Jeżeli byli Państwo na wakacjach na Kubie, zapewne rum został podany z lodem. Jednak klimat panujący na Kubie jest diametralnie różny od klimatu panującego u nas, dlatego sam rum jest wystarczający. Jeśli jednak wolą Państwo zasmakować rumu podanego z lodem, jak najbardziej zachęcamy również do tego połączenia. Ile osób, tyle smaków.
  • Rum to idealny element smakowy do stworzenia atmosfery przywołującej Karaiby z latynoskimi rytmami. Dzięki niemu możemy podróżować w czasie i w przestrzeni i uzyskać niezapomniane wrażenia.

Roberto Resmer The Cuba Libre Rum & Cigar House

Oceń
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *